Bize Yazın

Akrobat Kollar ve Mobil Filtreler

hava filtre sistemleri, Akrobat Kollar, Mobil Filtreler, havalandırma filtreleri, hava filtresi

Akrobat Kollar ve Mobil Filtreler

Endüstriyel alanda birçok çalışanın en büyük sorunu çalışma sırasında ortaya çıkan toz ve dumandan, çeşitli gazlardan etkilenmesidir. Akrobat kollar ve mobil filtreler ortamdaki tüm toz, duman, gaz ve kirli havayı emen ve personelin sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlayan sistemlerdir.

Akrobat kollar ve mobil filtreler aynı görevi yapsa da çalışma tarzları biraz farklıdır. Akrobat kollar emiş davlumbaz boğazından 360 derece dönebilen duvar, kolon, kiriş, konsol gibi sabit yerlere monte edilmesi gereken mafsallı kollardır. Kollar asılı kalabilir ve istenilen bölgeye doğru ayarlanabilir. Akrobat kolların bağlı olduğu emiş davlumbazı yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve polikarbonattan yapılır. Ayar düğmesi ile emiş debisi ayarlanabilmektedir. Akrobat kollar ve mobil filtreler çok kolay konumlandırılabilmektedir.

Mobil filtreler hiçbir emiş sistemine bağlı olmadan tek başına toz, duman ve gaz çıkış noktalarında çalışabilen emiş sistemleridir. Hareketli emme ve filtreleme cihazı sayesinde çalışma yapılacak olana rahatlıkla getirip ve sadece fişini takarak çalıştırmanız yeterli olacaktır. Lokal olarak kullanılan ve yüksek emiş gücüne sahip olan mobil filtreler sayesinde her türlü toz, talaş, duman veya partikülleri kolayca yakalayıp içine çekmektedir. Tek veya çift kollu modelleri bulunmaktadır. Güçlü ve sessiz yapısı ile tüm alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortamda bulunan iklimlendirme koşullarını asla bozmaz ve sizlere büyük enerji tasarrufu da sağlamaktadır.